Картинки по запросу Долинській спеціалізованій школі-інтернат директор

Втім, як виявилось, в районі працює перевірка ДСНС діяльності служб цивільного захисту, і це була навчальна тривога. Проте багато дітей перелякалось, а їхні батьки прибігли до школи через повідомлення про розлиту ртуть в кабінеті хімії, пишуть Версії.

Пояснення надала директор закладу  Алла Шевченко.

“Доводжу до відома всіх небайдужих громадян. В районі працює перевірка по цивільному захисту.

О 12.05 годині до мого робочого кабінету зайшли превіряючі з Києва і попросили показати школу.

Оглядали рівень протипожежної безпеки закладу. Близько 12.36 години , коли ми перебували у хімічному кабінеті, перевіряючи повідомили на 101, що в Долинській спеціалізованій школі-інтернат у хімічному кабінеті пожежа… хотіли бачити , як працює район… до мене була вказівка “Ваші дії?!” Ми за чотири хвилини евакуювали дітей, потім приїхали: пожежна машина, швидка і працівники РЕМу… по оперативних діях реагування усіх служб була нарада в РДА”, – йдеться в повідомленні.

Також Алла Шевченко попросила не поширювати неправдиву інформацію в мережі.

“Не було ніякого розливу ртуті у хімічному кабінеті. Деталі перевірки опублікую пізніше. Але як на мене, такий метод перевірок не зовсім коректний. Маленькі діти дещо перелякались. А багато батьків прибігли до школи.
Всім педагогам дякую за оперативну евакуацію!”, – прокоментувала директор.

В управлінні ДСНС також повідомили про комплексну перевірку діяльності служб цивільного захисту в  Долинському районі.

“На Прикарпатті триває комплексна перевірка діяльності служб цивільного захисту.

Умовну надзвичайну ситуацію ліквідовано на Долинщині. Так, 8 вересня 2017 року о 12:36 в місті Долина по вулиці Грушевського, 24, в Долинській спеціалізовані школі-інтернат I-III ступенів, в кабінеті хімії  виникла пожежа. Внаслідок чого постраждали два учні і двоє вчителів. На момент прибуття вогнеборців  пожежа розповсюдилась на 20 метрів квадратних. Коридор і приміщення сильно задимлені. Існувала загроза перекидання вогню на інші приміщення. Рятувальники оперативно ліквідували полум’я. Крім працівників оперативно-рятувальної служби, у відповідності до інструкцій взаємодії, на місці події працювали й інші служби”, – повідомили в управлінні з питань цивільного захисту ОДА .