екзитпол ТСН

Перше місце на парламентських виборах 2019 року зайняла пропрезидентська партія “Слуга народу”, за яку проголосувало 44,4% українців, ідеться в ексклюзивному опитуванні на замовлення ТСН дослідницьких компаній KantAr TNS та INFO SAPIENS станом на 18:00, пишуть Версії з посиланням на ТСН.

На другому місці – проросійська “Опозиційна платформа – За життя” із результатом у 12,5%.

Третя сходинка у партії “Європейська солідарність” – 8,5%.

Четверта сходинка за партією “Батьківщина”, яка може розраховувати на 7,7%.

До Ради також проходить “Голос” Святослава Вакарчука – 6%.

До парламенту України не проходять “Сила і честь” (3,9%), “Опозиційний блок” (3%), Радикальна партія Олега Ляшка (2,9%), “Партія Шарія” (2,8%), ВО “Свобода” (2,5%), “Українська стратегія Гройсмана” (2%).

Всеукраїнський екзитпол був проведений 21 липня 2019 року дослідницькими компаніями Kantar TNS та Info Sapiens на замовлення телеканалу “1+1”. Загалом опитано близько 40 000 виборців. Опитування виборців в багатомандатному виборчому окрузі проведено на 600 виборчих дільницях по всій України (крім спеціальних, закордонних дільниць та окупованих територій). Метод: особисте інтерв’ю на виході з виборчих дільниць (екзитпол). Теоретична статистична похибка вибірки — не більше 0,7%, але з врахуванням дизайн-ефекту та досвіду попередніх екзит-полів, який враховує і систематичні похибки (як-от неохоплення спеціальних та закордонних дільниць), компанії-дослідники припускають, що похибка не перевищить 3%.

Нагадаємо, в ТСН триває 6-годинний марафон “Вибір країни”, під час якого глядачі дізнаються про всі тонкощі передвиборчої кампанії, про перебіг подій у день голосування, а також побачать репортажі з найскандальніших дільниць. Під час марафону також вийде 5-серійний цикл сюжетів “Таємниці Верховної Ради” про становлення українського парламентаризму. О 22.00 відбудеться спецвипуск суспільно-політичного ток-шоу “Право на владу”. Вперше програма вийде за межі студії: прямий ефір відбудеться просто неба у Межигір’ї, колишній резиденції Віктора Януковича.Наталія Мосейчук та Сергій Іванов говоритимуть з гостями про найбільші виклики цьогорічних виборів, робитимуть прогнози, якою буде коаліція Верховної Ради, та хто обійме пост прем’єр-міністра.