Cortana

Корпорація Microsoft чудово розуміє, що вона провалилась на ринку смартфонів зі своїми Windows Mobile та вирішила зосередитись на єдиному додатку. Розробники Білла Гейтса налаштовані зробити додаток Cortana головним розумним помічником в усьому світі ІТ, передають Версії з посиланням на znaj.

Голосовий помічник Cortana зі штучним інтелектом не збирається обмежуватись лише допомогою у керуванні смартфону. Він буде присутнім в інших сервісах від Microsoft, таких як Skype, Office, Outlook тощо. Крім того, він незабаром з’явиться у магазинах операційних систем Android та iOS.

Таким чином, присутність Cortana на популярних сервісах Microsoft, в тому числі і на мобільних пристроях, змусять користувачів обрати саме його, як основного помічника, а не, наприклад, Siri від корпорації Apple.

На подібний крок свого часу пішов Google, коли відбирав у Internet Explorer статус основного браузера. Chrome довгий час не міг стати головним у користувачів інтернету. Усе виправила панель додатків, яка надає швидкий доступ до усіх сервісів корпорації.

Зазначимо, що Cortana поки не доступна на території України. Крім того, додаток не володіє українською та російською мовами. Тому Microsoft слід якомога швидше навчати свою електронну жінку новому, адже Siri від Apple вже давно вміє спілкуватись російською.