Транспортна картка у Франківську: де придбати і як користуватися ...

Про те, де можна замовити й поповнити картку, а також як оформити пільговий проїзд розповів під час ефіру у соцмережі міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Картки можна придбати в 15 кіосках продажу преси в Івано-Франківську, а також в кіосках Галичини табак. Придбавши е-квиток, ви вже матимете дві поїздки на картці. Далі поповнити їх можна в мобільному додатку Portmone.com.ua, або на сайті galcard.if.ua. Або із завтрашнього дня – в будь-якому інфобоксі, де є EasyPay.

Щодо пільгових категорій – в Івано-Франківську є дев’ять реєстраційних центрів, де можна оформитися на пільгову картку – це на вул. Грушевського, 29, Незалежності, 9 (ЦНАП), Галицька, 124А, Івана Павла ІІ, 4, Мазепи, 185, Ботанічна, 2 (Водоканал), Хмельницького, 59А (Теплокомуненерго), Вовчинецька, 198, Тролейбусна, 40, пишуть Версії.

Також міський голова розповів, як користуватися карткою і ще підкреслив, що протягом пів години можна пересідати на інший номер маршруту безкоштовно.

“Щоб оплатити проїзд, карточку не треба дуже довго тримати, просто має завалідуватися і буде відповідний звук. Крім того, протягом 30 хвилин з моменту першої валідації, ви можете зайти в будь-який автобус чи тролейбус комунальний і відповідно скористатися можливістю в ту ж саму ціну проїхати, але потрібно прикласти картку”, – пояснив мер.

Мерія обіцяє, що нова електронна картка буде багатофункціональною. Тобто, виконувати ще функцію картки франківця.

Пільговий електронний квиток видається пенсіонерам, учасникам бойових дій, особам з інвалідністю, членам сімей загиблих військовослужбовців, працівникам правоохоронних органів, ліквідаторам аварії на ЧАЕС, дітям багатодітних сімей, учням, іншим особам, зокрема, за професійною ознакою. А студенти матимуть можливість сплачути за проїзд вдвічі дешевше.

“Для студентів – ви маєте право 50% знижки, для цього на сайті galcard.if.ua зареєструвати свій студентський. Також ми працюємо над проїзним. Через тиждень буде можливість його оформити”, – додав міський голова.

Нагадуємо, що неоплата за проїзд тягне за собою штраф – це двадцятикратна вартість одного проїзду.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!