Крім того, від ОТГ до Європейського Союзу «рукою подати», адже, за два десятки кілометрів вже Румунія. Якщо ви любите активний і здоровий відпочинок, хочете незабутніх вражень від нових відкриттів та бажаєте відпочити добре і бюджетно – тоді Вам необхідно відвідати Білоберізьку ОТГ.

Нагадаємо, Білоберізька сільська об’єднана територіальна громада була створена 04 травня 2016 року. До її складу увійшли села Білоберізка, Хороцеве, Барвінків Верховинського району Івано–Франківської області.

У жовтні 2016 року Білоберізька громада посіла перше місце серед 25 ОТГ, відібраних для участі в проекті DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність». Проект фінасуватиметься USAID і передбачає, що на розвиток 75 громад протягом п’яти років спрямують 50 мільйонів доларів.

З утворенням ОТГ у Білоберізці відбулось багато позитивних подій: змінилась загальноосвітня школа, у яку на навчання довозять дітей із кількох сусідніх сіл. Тепер тут є усе необхідне для якісного навчання – від комп’ютерного класу та мультимедійних дощок до багатофункціонального спортивного майданчика.

У 2017 році в Білоберізці відкрили дитсадок «Теремок». який доповнили ще однією групою, тож дошкільною освітою охопили 40 дітей. Цього ж року в Білоберізькій ОТГ запрацював перший повноцінно працюючий інвестиційний проект – підприємство з виробництва паливних брикетів, яке створило нові робочі місця та дало додаткові надходження у бюджет ОТГ. А також в громаді відкрили перший на Прикарпатті Центр безпеки громади, який також запрацював у 2017-му. Це і швидка медична допомога, і пожежна машина і диспетчерський центр в разі надзвичайної ситуації. Швидка, розповідають працівники, здійснює 7-8 виїздів на добу. Пожежна машина відтепер – своя, що значно покращило рівень пожежної безпеки у громаді.