Фестиваль Карпатський Простір оголошує приголомшливий лайн-ап джазової сцени Карпатський Простір: Jazz SPACE, яка розміститься на території комплексу Палац Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац».

Ми вже говорили про тих, хто відкриватиме джазову локацію 4 травня: http://bit.ly/2PhbHl0

5 травня 2019 р. – вперше в Україні тріо Аарона Голдберга (США) та квартет кларнетистів «Woody Black 4» (Австрія) – лише на фестивалі «Карпатський Простір» в Івано-Франківську.

🎷 О 19:00 австрійський квартет «Woody Black 4» відкриває другий день джазової сцени.

Багата й різноманітна мова джазу є основою їхньої музики, на яку віртуозно накладаються різні стилі від нової музики до поп. Та як би кларнетисти не експериментували зі стильовими поєднаннями, звук їхнього квартету завжди залишається теплим, м’яким і чистим.

Авторські композиції, свіжі аранжування, експерименти й нотки авангарду, вільні імпровізації та чисте, тепле звучання – ось характеристики, які об’єднали чотирьох випускників Віденського університету музики майже 10 років тому в унікальний джазовий бенд «Woody Black 4». Від самого початку гурт долає будь-які кордони і рухається непередбачуваним, завжди яскравим музичним шляхом. Оскар Антолі – кларнет, бас-кларнет; Стефан Дікбауер – кларнет; Даніель Мозер – бас-кларнет; Леонард Скорупа – бас-кларнет.

🎷 О 20:00 Аарон Голдберг виконає музику зі свого свіжого альбому «At The Edge of The World» (Sunnyside Records, листопад 2018), яку зіграє разом із легендарним барабанщиком та своїм постійним партнером останніх років Леоном Паркером та відомим басистом Даґом Уейсом.

Протягом яскравих 25 років музичної кар’єри Аарон Голдберг перетнув земну кулю вздовж і поперек, поширюючи свою музику й пізнаючи світ. Він навчався в New School for Jazz and Contemporary Music у Нью-Йорку, закінчив Гарвард та здобув ступінь магістра філософії в Університеті Тафтса. У 18 років на запрошення джазової ікони Бетті Картер приєднався до її програми «Jazz Ahead», з чого почалася його приголомшлива кар’єра, а згодом і тривала співпраця з Джошуа Редманом, Аль Фостером, Вінтоном Марсалісом і Куртом Розенвінкелем.

Голдбергу властиві пристрасть до свінгу, мелодійності та груву в поєднанні з глибоким відчуттям різних музичних культур, про що свідчать 5 блискучих альбомів його тріо та понад 80 альбомів за його участі. У 2013–2014 роках Аарон Голдберг активно підтримав Революцію Гідності в Україні: писав численні листи в американську та британську пресу, давав інтерв’ю, фінансово підтримував культурні й соціальні проекти.