image

Відкриття свята розпочалося з молитви священиків традиційних українських конфесій за незалежність України.

 

Участь у заході взяв заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Адамович, який наголосив на важливості та актуальності пісенного заходу: “Проведення таких фестивалів сьогодні дуже потрібне, адже повстанська і  стрілецька пісня – це історична пам`ять про українських героїв. Ми проводимо фестиваль пам`яті Софії Галечко – жінки-офіцера, яка виборювала незалежність України. На превеликий жаль, наша держава і в двадцять першому столітті змушена відстоювати свою територію у боротьбі з сусідом-агресором”.

 

Звернув увагу Сергій Адамович на схожість долі Софії Галечко і життєвого шляху сучасної української героїні Надії Савченко: “Долі цих жінок є дуже подібними. Але найбільш важливим є те, що вони показують усьому світові, як потрібно любити і захищати свою Батьківщину. Вони є прикладом для наслідування кожному з нас”, – підсумував заступник голови облдержадміністрації. 

 

У фестивалі взяли участь творчі колективи з усіх районів Прикарпаття, зокрема, народна аматорська чоловіча хорова капела «Дзвін» Палацу культури «Прометей» Бурштинської ТЕС, народний аматорський чоловічий хор стрілецької та повстанської пісні «Сурма» імені Степана Дзевіна (м. Рогатин), народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Кришталь» (с. Баня Березів Косівського району), народний аматорський чоловічий вокальний квартет «Січ» клубу с. Белелуя Снятинського району, народна аматорська хорова капела «Дзвін» БК с. Ямниця Тисменицького району, аматорський вокальний ансамбль «Бистрянка» Надвірнянського РБК та багато інших.

image

image

image

image

image

image

image