Мочерняк Роман Михайлович
Серед 5 кандидатів на вакантну посаду є колишній підприємець Роман Мочерняк.

Відомо, що Роман Мочерняк до грудня 2015 був власником та керівником фірми «Глобалкарпати-еко». Це підприємство виконувало субпідрядні роботи з будівництва оборонних споруд на Донеччині в період з червня по грудень 2015 року, – пишуть Версії з посиланням на Вільне Інфо.

Нагадаємо, в 2015 році Департамент містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації уклав угоди на суму майже 40 мільйонів гривень з приватним підприємством «Брати КІП». ПП«Брати КІП», в свою чергу, уклало угоди субпідряду із фірмою «Глобалкарпати-Еко».

Тож, починаючи з листопада 2015 року Військова прокуратура Західного регіону України проводить досудове розслідування за фактом можливої розтрати службовими особами Івано-Франківської ОДА грошових коштів при здійсненні будівництва фортифікаційних споруд в зоні АТО.

Додамо,  що основним видом діяльності фірми «Глобалкарпати-еко» була оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням. Лише 15 травні 2015 року фірма отримує ліцензію на здійснення господарської діяльності пов’язаної зі створенням об’єктів архітектури. Саме після того, як 12 травня 2015 року фірма «Брати КІП» отримує підряди на будівництво фортифікаційних споруд в зоні АТО від Департаменту будівництва та архітектури Івано-Франківської ОДА.

Щодо Романа Мочерняка, то на даний час він є заступником директора департаменту – начальник управління регіонального розвитку Департаменту будівництва та архітектури Івано-Франківської ОДА. Департаменту, який уклав договори з фірмою «Брати КІП» на суму біля 40 млн. гривень з будівництва фортифікаційних споруд в зоні АТО та керівних осіб якого звинувачують у розкраданні бюджетних коштів на суму понад 5 млн. гривень.

Наразі, за даними «YouControl» з грудня 2015 року власником та керівником фірми «Глобалкарпати-еко» є Сергій Ющенко, який прописаний в м.Констянтинівка Донецької області.

Чатайте також:

«Справа Басараба»: чи дозволить Військова прокуратура замести сліди багатомільйонної схеми, до якої причетні високопосадовці?