Результат пошуку зображень за запитом "Секс і нічого особистого"

По-друге, одна із них має шанс встановити новий рекорд.

Новий фільм «Я, ти, він, вона» від студії «Квартал 95» за 11 днів прокату зібрав майже 44 млн грн, пишуть Версії з посиланням на Zaxid.net.

Нагадаємо, наприкінці минулого року романтична комедія «Божевільне весілля» зібрала в українському прокаті понад 54 млн грн за весь час прокату. Це дозволяє припустити, що фільм «Я, ти, він, вона» має шанси побити цей рекорд.

У фільмі «Я, Ти, Він, Вона» йдеться про подружню пару, пристрасть якої після 10-ти років спільного життя, згасла, і вони вирішили розлучитися. Однак суддя дав їм місяць на роздуми, і чоловік з дружиною вирішили за цей час дозволити собі все, у чому відмовляли за десять років шлюбу.

Фільм було знято російською, а вже потім дубльовано українською. Режисерами фільму є Володимир Зеленський та Девід Додсон. У головних ролях – Володимир Зеленський, Євген Кошовий, Надія Дорофєєва та Анастасія Коротка. Бюджет фільму – майже 36 млн грн. Державна підтримка – 17,6 млн грн.

Друга українська стрічка, «11 дітей з Моршина», займає 6-й рядок у рейтингу. За 4 дні прокату вона зібрала майже 3 млн грн.

Героїня фільму, Сніжана, у бажанні заробити легкі гроші, вирішує обдурити всіх і заволодіти землею, де, згідно з легендою, впав метеорит. Все б нічого, якби на її шляху не з’явилися 11 дітей з Моршина. Згуртувавшись в єдине ціле заради єдиної мети, вони розпочинають боротьбу з несправедливістю. Режисером картини є Аркадій Непиталюк, чиї «Припутні» стали одним із найкращих фільмів попереднього року.

Комедія «Секс і нічого особистого» довела свої валові збори до 21 мільйона гривень. Її показують уже 18 днів, цього вікенду вона знаходиться на 7-му рядку чільної десятки українського кінопрокату.

Сюжет фільму полягає в тому, що на пропозицію руки і серця головному герою кажуть, що він в ліжку повний нуль. Вбитий горем Сергій їде в Прагу до свого друга Василя. Він випадково знайомиться зі стриптизеркою Діаною, яка обіцяє зробити з нього супер-героя. Головні ролі у фільмі молодої режисерки Ольги Ряшиної виконали Роман Луцький, Анжеліка Ніколаєва, Сергій Притула, Наталя Мазур. Також в епізодах можна побачити учасників «Вар’яти Шоу» та Андрія Данилка.

Ще одна українська стрічка, «Пригоди S Миколая», завершила прокат з майже з 9 млн грн.