Фільм «Віддана» – відтепер онлайн!

Легальний доступ можна придбати лише в онлайн-сервісах MEGOGOOLL.TVSweet.tv та 1+1 Video., інформує Буквоїд.  

«Нарешті глядачі в Україні мають можливість подивитися фільм «Віддана» на легальних онлайн платформах – MEGOGO, SWEET.TV, OLL.TV та 1+1 VIDEO. Після завершення прокату ми отримали неймовірну кількість повідомлень у месенджери соціальних сторінок проєкту з питанням коли та де можна подивитись фільм онлайн. Ми розуміли, що чимало людей хочуть передивитись фільм знову, та є ті, хто не встиг побачити стрічку у кінотеатрах. У зв’язку з реаліями карантину, зараз онлайн-простір – це поки що єдина можливість продовження життя фільму. Тому тішимося, що фільм представлений на всіх основних онлайн-платформах. Дякуємо глядачам за терпіння та бажання дивитись українське кіно на легальних ресурсах», – розповідає продюсерка «Відданої» Надія Зайончковська.
Нагадаємо, за сюжетом і у книжці «Фелікс Австрія», і у фільмі «Віддана», події розгортаються наприкінці XIX – на початку XX століття у місті Станіславів (колишня назва міста Івано-Франківськ). Йдеться про непрості стосунки між двома жінками: дочкою лікаря Аделею та її служницею Стефою, з якою вони разом виросли в одному будинку.
Режисеркою екранізації стала Христина Сиволап, для якої «Віданна» – повнометражний дебют. Над сценаріємпрацювали Аліна Семерякова та Софія Андрухович, продюсеркою стала Надія Зайончковська. Головні ролі у фільмі виконали Маріанна Янушевич, Алеся Романова, Роман Луцький, Олександр Кобзар, Сергій Волосовець, Ада Роговцева, Катерина Кухар, Євген Янович, Наталя Васько, Ірма Вітовська та інші

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!