Результат пошуку зображень за запитом "Промприлад. Франківськ"

Промприлад. Фото: Юра Паливода

Про це у мережі Фейсбук оголосив засновник Finstream Сергій Позняк.

“Компанії FGK financial group, Каштан 2000 та Finstream завжди були соціально орієнтованими. Тому серед інших ми вкладаємо в проекти ветеранів як Pizza Veterano, I’MREADY, #Veteranoprom та інші. І, слава Богу, є ентузіасти, які займаються такими важливими справами. Вірю в те, що проекти, які поєднують в собі соціальну складову та якісну бізнес-модель, здатні створити ще більш потужні фінансові потоки – і Промрилад саме такий”, – написав Позняк.

Він зазначає, що компанія провела ретельний аналіз й повну препарацію бізнесу. Результати показали, що Промприлад.Реновація не тільки соціально значимий проект, а й впевнений бізнес, який генеруватиме прибуток. Інвестиції у проект є високорентабельними, забезпеченими та надійними, пишуть Версії з посиланням на КУРС.

Фінасування проекту відбудеться у кілька етапів. Зараз готується перший транш об’ємом 100 тисяч доларів. Пізніше буде залучено ще 200 тисяч.

Засновник Finstream зазначає, що комапанія готова виступити гарантом для інших зацікавлених інвесторів, та запрошує всіх охочих стати частиною перспективного інвестиційно привабливого бізнесу й отримувати пасивний дохід.

Минулого року Промприлад.Реновація відвідав посол Швеції в Україні Мартін Хаґстрьом. Посол залишився враженим побаченим результатом та заявив, що це хороші інвестиції.