Результат пошуку зображень за запитом "директор"

Управляюча компанія “Балтія-Сервіс” на сьогодні обслуговує приблизно 200 малоповерхових будинків в Івано-Франківську. Нетривала робота компанії в місті супроводжується скандалами і конфліктами із невдоволеними рівнем її послуг мешканцями. Натомість представники компанії нарікають на нерозрахунки населення. За час роботи фірми у місті у ній звільнилося вже два директори.

Недавно, за словами директора департаменту житлової, комунальної політки і благоустрою Михайла Смушака, від послуг компанії відмовився на користь КП “МІУК” ще один будинок.

Представник засновника “Балтії-Сервіс” на оперативній нараді у мера повідомив, що посада директора зараз вакантна, і звернувся до Руслана Марцінківа з проханням помогти знайти людину, яка б мала досвід роботи у ЖКГ. “Бо перші два вже докерувалися”, – сказав представник фірми.

Нагадаємо, в лютому 2017 року львівська фірма з литовським капіталом ТОВ “Балтія-Сервіс” виграла конкурс на управління понад 200 малоповерховими житловими будинками Івано-Франківська, пишуть Версії з посиланням на Правду іф.