Сайт газети «Репортер» продовжує рубрику «Тиждень у фото». Щоп’ятниці ми будемо пригадувати найцікавіші події, свідками яких стали наші кореспонденти.

 

21 вересня в Івано-Франківську відбувся велопробіг до Європейського тижня мобільності.

У велопробігу взяли участь понад 120 учасників.

У неділю, 22 вересня, вперше у Франківську провели Фестиваль дитячого дозвілля. Від ранку до вечора на Вічевому майдані діти співали, танцювали та бавилися.

Запам’ятається тиждень і “смачною” подією: найбільша покутська випічка увійшла до «Книги рекордів України». У цей день у Тлумачі відбувся VI обласний відкритий фестиваль аматорського мистецтва «Покутські джерела».

У п’ятницю, 20 вересня, в рамках святкування дня університету нафти і газу (ІФНТУНГ) у виші відкрили Центр відновлюваної енергії.

У справі Гаркота багато питань без відповідей. Віктор Ломей відмовився пояснити, хто є тим загадковим Сергієм. Фото з суду.

У місті Монастириська, на автодорозі «Тернопіль – Івано-Франківськ» сталась ДТП, винуватцем якої є іванофранківець. Четверо людей госпіталізували до реанімації.

Брати Вірастюки знялись у кулінарній програмі з Шепелевим. Фото зі зйомок.

25 вересня Івано-Франківська бригада тактичної авіації відсвяткувала 73-ю річницю. В цей день авіватори 114-ї бригади тактичної авіації загалом провели в небі майже п’ять годин.

Анна Заячківська очолила список претенденток на звання “Топ-модель” на конкурсі краси “Міс світу”, який проводять в Індонезії. Фото із показу мод.

Цікава релігійна реклама з’явилась на вулицях Калуша.

26 вересня провели прес-конференцію щодо покращення схеми руху. Німецькі фахівці працюють над цим питанням останні півроку.

Івано-франківський художник Микола Джичка презентував виставку у Польщі.

У четвер, 26 вересня, відомі письменники та видавці брати Капранови презентували поетично-музичний проект «Дзен.ua».

Конкурсантка від України Анна Заячківська ввійшла до четвірки топ-моделей на конкурсі краси “Міс світу”.

На вулиці Рєпіна жахлива дорога. Перехожі скаражться, що тут складно не лише проїхати на машині, але й пройти.

У п’ятницю, 27 вересня, за круглим столом підняли проблему сміття в Івано-Франківську.