Пов’язане зображення

Щороку організатори ярмарку придумують все нові і нові розваги для франківців та гостей міста. Тож кореспондентка  дізналася, які сюрпризи  чекатимуть на відвідувачів ярмарку цього року, пишуть Версії з посиланням на Бліц-Інфо.

За словами начальниці відділу організації дозвілля КП «Центр розвитку міста і рекреації» Олександри Копаєвої, ярмарок почне діяти з 12 грудня, проте офіційне відкриття планується о 18.00 год. 13 грудня.

«Ми щороку все більше уваги приділяємо атракціям, щоб привабити людей. Зокрема цього року встановимо великий будиночок – фотозону. На свято Миколая будиночок перетвориться на резиденцію святого. Миколай буде зустрічати діток, водити з ними хороводи, діти зможуть писати листи. На Різдво, в будиночку облаштуємо велику шопку. Окрім того, протягом всієї діяльності ярмарку, гостей розважатимуть традиційні Марічка і Василько», – розповідає чиновниця.

Варто зауважити, що цьогоріч ярмарок працюватиме з 12 грудня до 20 січня. На урочисте відкриття організатори підготували театралізовану програму з кумами та ще багато цікавого.