Результат пошуку зображень за запитом "Христина Стуй"

Українці посіли у ньому друге місце, поступившись лише господарям, інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

Українці, як і атлети зі збірної Балканських країн, набрали 138 очок, але посіли вище місце за додатковими показниками, бо перемогли у п’ятьох дисциплінах, у той час як балканці – лише двічі.

Одна з перемог українців була у досить молодій легкоатлетичній дисципліні – змішаній естафеті 4х400 метрів. Команда у складі Катерини Климюк, Анастасії Бризгіної, Данила Даниленка та Віталія Бутрима показала час 3:17.05 хв, пишуть Версії з посиланням на Главком.

Непроста суперниця була у Христини Стуй на дистанції 100 метрів. Змагатися їй довелося з болгаркою Івет Лаловою-Колліо. Обидві показали час 11.30 с, а переможницю у цій дуелі визначав фотофініш. Тисячні долі секунди були на користь Стуй.

https://www.facebook.com/kristina.stuy/videos/1741768965869338/

Про свою перемогу відома прикарпатська спортсменка розповіла у соцмережі Фейсбук:

Ну що тут скажеш,я рада перемогти,тим більше,якщо приїжджаєш на змагання такого роду не фаворитом.
Несповна вдалось виконати установку тренера,але ще є час реабілітуватися і ми працюємо далі.
Ця матчева зустріч для мене,як ще одна можливість одягнути синьо-жовті кольори і заявити про свою країну🇺🇦🏆
Дякую всім за теплі слова,слова підтримки,я все читаю, – написала Kristina Stuy.

 

Сергій Смелик став єдиним, хто вибіг 200 метрів з 21 секунди. З результатом 20.81 с він перший. Євген Гуцол встановив особистий рекорд з бігу на 800 метрів (1:47.69 хв) і переміг.

Владислав Мазур захопив лідерство у секторі для стрибків у довжину із самого початку змагань і не віддавав його нікому аж до завершення. А найкращий стрибок виконав у заключній шостій спробі – 7.74 м.

Відразу дві українки ввійшли до призової трійки у змаганнях зі стрибків у довжину. Марина Бех з результатом 6.64 м була другою, а Христина Гришутіна посіла третє місце (6,56 м).

Надзвичайно захопливими виявилися змагання з бігу на 3000 метрів серед чоловіків. Швидкий фініш був і в українця Володимира Кица. Він подолав дистанцію за 8:20.82 хв і став другим.

На дистанції 100 метрів з бар’єрами Ганна Чубковцова посіла третє місце (13.42 с). Орися Дем‘янюк фінішувала третьою з бігу на 800 метрів (2:06.32 хв).

Інші українці фінішували на четвертих місцях і нижче.