dtp

Довго думала, що робити та чи писати про це тут, навіть декому з вас не давала спати)

Отож, вечір п’ятниці минулого тижня був дещо екстремальним: нашого Олексу (14 р.) на переході недалеко від дому збила машина. На щастя, обійшлося без серйозних травм, маємо здерту шкіру на нозі і два немаленькі синці, які ще довго даватимуть про себе знати.

Але є щось, що вразило мене більше: водій залишився на місці, патруль “знайшовся” сам (очевидно, машина саме йшла по маршруту), – а далі не було ані протоколу (хоч водій був готовий до можливих “санкцій”), ані пошуку батьків (все ж потерпілий – неповнолітній), ані спроби з’ясувати реальний стан пошкоджень (скажімо, відвезти дитину в травмпункт? чи викликати швидку? особисто я не дуже знаю, що має робити в таких випадках патруль)

Їх з водієм просто залишили давати собі самим раду, тож малий (як гоноровий “майже дорослий”) прийшов додому на своїх двох без жодного супроводу…

Так, я телефонувала на 102; відповідь – 1) “в нас нічого не зафіксовано”; 2) “ви хочете притягнути до відповідальності водія?”

Так, я телефонувала до юристів, і зрозуміла, що якщо зачеплю це питання офіційно, водія “затягають”, а це не те, що мене непокоїть в даній ситуації.

Зараз я не маю бажання пред’являти претензії до водія (він дав свій номер моб., попросив, щоб батьки передзвонили, і зачекав, доки малий зайде в під’їзд; у відповідь на мій дзвінок повторив розповідь сина, помноживши її на десятки фраз на кшалт “чим я можу вам допомогти?”), але маю запитання до патруля, – бо якщо вони проігнорували такий випадок, де є гарантія, що в іншому вчинять як належить?

Патрульна поліція Івано-Франківська, як має “по правилах” діяти патруль в такій ситуації? І що робити батькам, якщо таке сталося? написала Марічка Артиш.