У рейтингу були заявлені державні чиновники, представники бізнесу, освіти, медицини, культури, спорту і політичні діячі.

Серед них – відомий франківець Микола Калайда, керівник головного управління Держпраці в Одеській області, пишуть Версії.

У списку впливових персон Одещини наш земляк посів 39 місце.

Диплом лауреата рейтингу «100 впливових одеситів» вручила член оргкомітету рейтингу, редактор журналу “Фаворит удачи” Галина Владимирська.

Відомо, що Микола Калайда народився в Івано-Франківську. Обіймав посаду директора із загальних питань КП «Івано-Франківськводоекотехпром». Крім того, він двічі балотувався до складу Івано-Франківської міської ради в 2006 та 2015 роках. Був депутатом в 2006-2010 роках.

Нагадаємо, раніше франківчанин Микола Калайда увійшов у ТОП-100 найбільш впливових одеситів 2018 року. Тоді наш земляк посів 44 місце.

Читайте також:

Франківчанин Микола Калайда очолив рейтинг «Народне визнання» – «Одесит року 2018» (фото+відео)

Довідково.

У Південній Пальмірі завершився п’ятий ювілейний щорічний рейтинг «100 найвпливовіших одеситів», організований благодійним фондом «Журналісти за демократію» спільно з інформаційним агентством «Одеса-медіа».

Спочатку оргкомітет рейтингу представив на розгляд список з понад 350 номінантів. До 14 липня кожен охочий міг запропонувати своїх кандидатів для додавання в рейтинг. В кінцевому підсумку 409 номінантів поборолися за місце в заповітної сотні. Протягом місяця за них віддавали свої голоси інтернет-користувачі.
Паралельно номінантів оцінювали експерти проекту – представники бізнесу, політики, освіти, культури та інших сфер. У голосуванні було задіяно 30 експертів