Результат пошуку зображень за запитом "річки овочі"

фото ілюстративне

Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Йдеться про унікальний плавучий засіб, призначений для транспортування насамперед сипучих вантажів водними шляхами на основі м’якого водонепроникного трубчастого контейнера, а також для тривалого зберігання сільськогосподарської продукції у воді.

У технічному завданні сказано, що цей плавзасіб має в десятки разів нижчу капітальну та експлуатаційну вартість, ніж річковий транспорт. Також його можна використовувати на річках з меншою прохідною осадкою. Проект може суттєво зменшити навантаження на дороги і витрати на їх ремонт, поліпшити екологічний стан та створити нові транспортні маршрути. Це дозволить малому бізнесу активніше брати участь у міжнародній торгівлі.

Нині є опрацьована ідея, побудовані розрахункові моделі, отримано патент на корисну модель, проведені переговори з можливими проектними бюро і виробниками. Тепер виконавець повинен провести лабораторні тестування, аналіз патентної чистоти і патентні дослідження, надати консалтингові послуги, розробити бізнес-модель, підготувати патентну заявку і презентаційні матеріали. Строк надання послуг – до кінця року.

Ціна угоди майже вдвічі нижча від очікуваної вартості закупівлі у 500 тис грн.

Єдиним конкурентом був ФОП Фабуляк Любомир Іванович, який також співволодіє франківським ТОВ «Енергія-Захід» з Олександром Лук’яненком і Василем Лавруком.

Франківською фірмою «ІнтТех» володіє та керує Любомир Роп’як, кандидат технічних наук і доцент кафедри комп’ютеризованого машинобудування Івано-Франківського національного технічного університет нафти і газу. Він також є засновником місцевого ТОВ «Нафтогазтехнологія» разом з Оксаною Малярчук та Миколою Гусаком.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!