Радіофізик за освітою, реставратор антикваріату за фахом, недавно захопився новою справою. Запчастини від авто він перетворює на елементи інтер’єру, пишуть Версії з посиланням на “Репортер”.

Чи не найважчий етап роботи – почистити деталі до блиску. Також Іван деякий час експериментував із фарбою, доки нарешті знайшов оптимальний варіант для своїх виробів. Переважно виготовляє крісла і столики. Деталі для них шукає ексклюзивні.

“Часто я купляю якісь запчастини чи деталі на автобазарі, – розповідає Іван. – Просто хтось продає біля машини своєї. Або на якихось станціях, або на розборках автомобільних. Я бачу щось класне, старе, автентичне. І хочеться його доопрацювати, щоб люди його використовували. Щоб воно просто не припадало пилюкою”.

Окрім запчастин, для виготовлення крісел та диванчиків використовує бочки від моторного масла. Каже, такі меблі знаходять поціновувачів.

“Замовляють більше до помешкання і на подарунки якимось майстрам або автолюбителям. Я думаю, що це пов’язано із популярним зараз стилем лофт, індустріальним стилем. Дуже багато зараз закладів навіть у Франківську у цьому стилі. Це такий більш чоловічий варіант інтер’єру”, – говорить хлопець.

Нині Іван розмірковує над виготовленням нових елементів інтер’єру: ламп та годинників. А також випробовує різні варіанти декору меблів, експериментуючи із кольорами.