Хедлайнером форуму став Гаррі Міцидіс, один із найактивніших мандрівників світу, що відвідав 193 країни. Крім того, Гаррі є засновником культового сайту подорожувальників nomadmania.com.

Ще одним цікавим учасником став пан Войцех Домбровський. Він за понад 50 років з наплічником побував у всіх країнах світу.

Перший українець, котрий побував в усіх країнах Костянтин Симоненко поділився своїм досвідом суміщення подорожей і роботи. Юна Яна Зубкова спростувала перестороги щодо начебто небезпечних країн, пишуть Версії з посиланням на Галку.

Приємним сюрпризом стала нагорода Національного Реєстру Рекордів України для  7-річного Андрія та 8-річної Вікторії. Діти разом з татом відвідали 100 країн за 88 днів у безперервній навколосвітній подорожі в рамках міжнародного проєкту «Mission365». Сімейна команда здійснила 94 авіаперельоти, провівши в небі понад 230 годин, подолавши відстань понад 140 000 кілометрів.

Одним із доповідачів став і шеф-редактор galka.if.ua Вадим Войтик, котрий відвідав найбільше країн світу з іванофранківців. Він розказав про візові вимоги для українців та статус українського паспорту.

Організатором форуму став відомий львівський онлайн-підприємець Орест Зуб.