ОСББ «Південне» знаходиться за адресою Південний Бульвар, 33. В цьому будинку 80% мешканців – це пенсіонери. За словами жителя будинку Василя Томашевського – всі власники квартир сплачують кошти за комунальні послуги через банківські установи. Однак, гроші за квартплату бухгалтер ОСББ у них збирає готівкою, виписуючи квитанції, до яких він має ряд запитань.

«На квитанції немає штампу ОСББ «Південне», нема номеру квитанції, не вказано, що оплата здійснюється за квартплату, не вказано номер квартири та інше. Наші сусіди платять готівкою і впевнені, що не мають заборгованості. Проте, з такими квитанціями довести це, наприклад, в суді буде неможливо, бо вони юридично неправильні», – переконує франківець.

Також він відзначив, що жителі не знають, скільки коштів є на розрахунковому рахунку. Тому вимагає, щоб ОСББ «Південне» вступило до Асоціації ОСББ Івано-Франківська, щоб там контролювали їхні дії.

«Оплата готівкою – це явна корупція. І це відбувалося 14 років по даний час. Це основна причина того, що наше ОСББ не хоче вступати в Асоціацію ОСББ Івано-Франківська. Бо там всі фінансові потоки б контролювали», – додає Томашевський.

Мешканці переконують, що зверталися до ОСББ за поясненнями, щодо розрахунків готівкою та «неналежних» квитанцій. Просили також фінансові звіти та суму коштів на розрахунковому рахунку їхнього ОСББ. Запити надсилали кілька разів, навіть зверталися до адвоката.

Нещодавно ОСББ надіслало їм відповідь. Щодо ознайомлення з фінансовою звітністю та рухом коштів поточного рахунку ОСББ зазначили, що «фінансовий звіт за 2019 рік був розглянутий на Загальних зборах ОСББ «Південне» 26 січня 2020 року по кожній статті згідно складеного кошторису», – йдеться у документі-відповіді. Щодо готівкової оплати роз’яснень у відповіді не було. Однак, там зазначили, що додаткову інформацію мешканці можуть отримати на найближчому засіданні ОСББ. Щоправда, коли воно відбудеться не повідомили.

Редакція приховала у квитанціях лише прізвище, ім’я та по батькові.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!