У Франківську волонтери виготовляють захисні щитки для медиків ...

Захисні щитки для медиків та кисневі розгалужувачі для лікарень виготовляє франківський волонтер Олексій Трелевський разом із сім’єю та друзями. Також під апарати штучної вентиляції легень адаптують маски для підводного плавання. Роботу над ними розпочав два тижні тому. За цей час доставив медикам 4 тисячі щитків, – пишуть Версії з посиланням на Суспільне Карпати.

“Мої сусіди мають обладнання. На даний час вони працюють в закритому режимі. Я зміг з ними домовитися, щоб на їхньому обладнанні виготовляти щитки, а збирати їх вдома”, – розповів Олексій Трелевський, волонтер.

Спочатку допомагали збирати щитки дружина та донька. Матеріали закуповували власним коштом. Пізніше – грошима почали допомагати небайдужі. Щоб інші могли допомогти медикам, чоловік у мережі Фейсбук запустив челендж “Підтримай медиків” та розмістив відео в якому розповідає, як швидко й недорого можна робити щитки в домашніх умовах. Також Олексій виготовив розгалужувачі до кисневих систем у лікарні. Завдяки винаходу, до одного кисневого крану можна підключити одразу три апарати штучної вентиляції легень, або три кисневі маски.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!