Нагадаємо, вперше за історію World Economic Forum-2018 у 2018 році працював Ukraine House Davos (Український дім у Давосі). Це ініціатива українських бізнесів, асоціацій та організацій – всі об’єдналися, щоб отримати нове сприйняття України світовою спільнотою, пишуть Версії з посиланням на Правда іф.

Цього року Ukraine House Davos, повертається на Форум з програмою: інвестиційні, технологічні та креативні можливості в країні.

Світові лідери, активісти та підприємці зберуться разом, щоб обговорити 4-ту промислову революцію, глобальні ризики, проблеми геостратегії, економіки, довкілля та гендерної рівності.

Сьогодні у «Промприлад Реновація» інвестують 23 підприємці. Серед них і директор Юрій Филюк, який є ще й керівником «Теплого міста» – платформи для ініціатив від активних і небайдужих людей, організацій, підприємств. Наприкінці року він отримав у Києві нагороду від Partnership for Sustainability Award. Це конкурс, який ініціювала неурядова організація – Глобальний договір ООН в Україні.

А днями стало відомо, що Promprylad.Renovation отримає 300 тисяч доларів від Finstream. Фінасування проекту відбудеться у кілька етапів. Зараз готується перший транш об’ємом 100 тисяч доларів. Пізніше буде залучено ще 200 тисяч.