Про це франківець Ігор Бородакевич написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Зранку з сім’єю приїхав на “Воду”, місця запаркуватись немає. Збоку без шлагбаумів і будь яких перешкод можна було заїхати на площадку біля основної дороги. Заїхав, переконався що нікому не заважаю, жодних знаків – отже все має бути ок. Забрав дітей і на відпочинок. Після 14.00 підійшов перевірити авто – на склі наклейка про те що я паркуюсь як рагуль (на биковелі напевне ПДР не діють)”,- розповідає франківець.

За словами чоловіка шина переднього лівого колеса була пробита у двох місцях збоку. Цвяхів арматури і т.п. в шині не було.

“Охоронець який знаходиться в 15 метрах від авто – нічого і нікого не бачив і не чув. Але шкіриться у відповідь і рекомендує на стоянку. Люди збоку сміються, виявляється, незважаючи на добру дорогу до цього *місця відпочинку*, тут дуже часто пробиваються колеса, навіть у авто які їхали сюди 500-600 км. От приїхав на Буковель, зупинився там де не подобається охороні і в тебе одразу спустила шина. Грамотний підхід, по-українськи, із любов’ю до клієнта“, – обурюється Бородакевич. Про це пишуть Версії з посиланням на Бліц-інфо.