Франківка проплила милю у крижаній воді (ФОТО, ВІДЕО)

0 4 001

Льодова миля – це індивідуальний заплив на 1609 м в крижаній воді (менше 5С) в одному купальнику, шапочці і окулярах. Встановлення рекорду відбувалося в Польщі, під наглядом рятувальників та міжнародної асоціації плавання у крижаній воді, пише “Галка”.

Марині вдалося проплисти навіть на кілька метрів більше – 1612 м у воді 4,3С за 44 хвилини.

“Сказати що було важко – то нічого не сказати. Більшу частину дистанції я проплила спокійно, а на останніх 300 метрах від переохолодження м’язи просто стали відмовляти. Я з усіх сил пнуся плисти – а вони просто не слухають! Доплила я тільки завдяки команді підтримки, яка всі 300 останніх метрів кричала «Давааай!! Ще!!!! Ще трохи!!! Ти зможеш!!! Даваааай!!!!”, – зазначила дівчина.

До слова, в льодовому плаванні заплив вважається закінченим не коли плавець вийшов з води, а коли прийшов до себе, загроза життю минула і стан спортсмена стабілізувався – адже процес відігрівання перемерзлого організму довший і часто набагато небезпечніший, ніж саме плавання.

Марина зізналася,  що плавати навчилася лише п’ять років тому. І майже одразу взялася за марафонські дистанції. Згодом зацікавилася плаванням у крижаній воді.

“Відтоді почалося моє плавання і розуміння себе, своїх можливостей, їх розширення. Це шлях до себе, до розуміння себе. А коли я прочитала що існує Льодова Миля – це був шок. Як люди це роблять? Я бачила відео і фото – як людей несуть під руки з води, бо вони вже не в стані пересуватися – і думала – Як? Але чим більше плавала – тим більше розуміла, що це можливо. Від того часу, як почала плавати в крижаній воді, почуваюся дуже здоровою, повною сил і енергії. І перестала хворіти”, – розповіла Марина.

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Залиште коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднюватись