Про це франківка розповіла у соцмережі Фейсбук, пишуть Версії.

“У вівторок вночі з 27.07.-28.07.2020 р. до нас на балкон на третьому поверсі в центрі міста залізли крадії та вкрали велосипед сина. Того ж дня нами було викликано поліцію та слідчу групу і відкрито кримінальну справу по факту крадіжки. А вже 1 серпня, в Ломбарді Єв. Ро. Фінанс на вул. Дністровська 2, наш велосипед було знайдено. Викликали 102, зафіксовано, що це наш велосипед, віддати Ломбарді Єв. Ро. Фінанс велосипед відмовляється категорично, так як ми на разі немаємо ухвали суду (вихідні дні нажаль припали). Дана ухвала буде в понеділок – вівторок 3-4 серпня”, – розповіла франківка.

Працівник ломбарду заявила, що швидше за все до понеділка або вівторка (3-4 серпня) велосипед вже може бути проданим. Тобто, постраждалі можуть не дочекатись ухвали суду.

“Будьте уважні з цим ломбардом, так як швидше за все, вони торгують краденим!!!! Коли ми почали знімати, працівники даного Ломбарду Єв. Ро. Фінанси почали ретельно ховати деякі велосипеди та інші речі, щоб я не змогла їх зазняти, та в дуже грубій формі з матюками спілкуватись та виганяти нас! При чому ми себе вели коректно, що зафіксовано на на грудні камери поліції!”, – закликає бути обережними жінка.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!