«Прикарпаття», тому унікальний об’єкт може дістатися іншому претенденту.

http://comfortbud.ua/images/projects/proektuvannia/yaremche/b/2.jpg

На сесії обласної ради депутат від партії «Воля» Ольга Федишина повідомила, що якщо керівництво Франківщини вчасно не надасть відповідь Нацбанку України, то оздоровчий комплекс «Прикарпаття» може дістатися іншому власнику. «Національний банк не проінформований про підсумки розгляду цього питання ні обласною радою, ні ОДА.

http://comfortbud.ua/images/projects/proektuvannia/yaremche/b/4.jpg

На наступному тижні має засідати бюджетний комітет Нацбанку. Якщо Івано-Франківська область ніякої відповіді їм не надасть, вони приймуть рішення про початок процедури приватизації цього об’єкту, оскільки уже була подана заявка приватним суб’єктом».

http://comfortbud.ua/images/projects/proektuvannia/yaremche/b/5.jpg

Нагадаємо, на початку вересня стало відомо, що НБУ сам звернувся з листом до Івано-Франківської ОДА щодо передачі об’єкта незавершеного будівництва «Оздоровчий комплекс Прикарпаття» (м. Яремче, вул. Грушевського, 7), що перебуває у державній власності та у сфері управління Національного банку України, у спільну територіальну власність області, пишуть Версії.

http://comfortbud.ua/images/projects/proektuvannia/yaremche/b/6.jpg

Про це на засіданні комісії облради з питань охорони здоров’я повідомив начальник управління об’єктами спільної власності територіальних громад Василь Даниш. Наразі об’єкт недобудований.

За кошторисною документацією 2013 року сума необхідна для завершення будівництва складала 7,5 мільйонів гривень. Попередньо планували облаштування на базі оздоровчого комплексу кардіологічного санаторію з можливістю оздоровлення ветеранів АТО.

http://comfortbud.ua/images/projects/proektuvannia/yaremche/b/8.jpg