Результат пошуку зображень за запитом "перекривання доріг"
Немає ремонту – немає проїзду! На Івано-Франківщині розлючені селяни вже більше тижня блокують дві траси державного значення. Через акцію – на магістралях щодня кілометрові затори.

Домовитися з протестуючими намагалися чиновники, але люди йти з дороги – відмовлялись, пишуть Версії з посиланням на  Подробиці.

Дорога Яблонів-Делятин. Тридцять три кілометри суцільного бездоріжжя – яма на ямі. Проїхати тут – практично неможливо.

“Дуже погана, крайня погана. Машина – буквально місяць я пригнав машину із Євросоюзу – все! Вже потрібно робити ремонт, ходову потрібно повністю міняти”, – обурюється Андрій, житель села Нижній Березів.

Ця дорога проходить через десяток гірських сіл і з’єднує Косівський і Надвірнянський райони. З вимогою негайно почати ремонт – кілька сотень селян перекрили відразу дві траси – в селі Стопчатів і селищі Делятин.

“Нам обіцяли минулого року зробити ремонт, ми чекали, але нічого з того не вийшло. На сьогоднішній день дорогу ніхто не ремонтує”, – відзначила Марія Симчич, учасниця акції протесту.

Тисячі розлючених водіїв і пробки на десятки кілометрів – уже другий тиждень люди протестують на магістралях. Дорожники просять припинити акцію, обіцяють розпочати ремонтні роботи вже в цьому місяці.

“Це дорога місцевого значення, вона фінансується тільки з обласного дорожнього фонду. На даний час, у зв’язку з тією обмеженою кількістю коштів – є тільки 40 мільйонів на цю дорогу”, – розповів Юрій Чорнописький, заступник начальника служби автомобільних доріг в Івано- Франківської області.

Але на такий варіант люди не згодні – вимагають від чиновників виділити всю суму – майже 300 мільйонів гривень.

“Приїжджали дорожники, сказали що дають 40 мільйонів. Ви бачили нашу дорогу? Що, за сорок мільйонів можна зробити яку дорогу? Ямковий ремонт – не підходить”, – відзначив Юрій Дем’янчук, учасник акції протесту.

Щогодини проїзд відкривають на кілька хвилин. Водії, знаючи про акцію, вибирають інші дороги. А тих, хто не в курсі – на постах попереджають патрульні:

“В місті Делятин перекрита дорога! Якщо ви рухаєтесь у попутному напрямку – пропоную вам поїхати іншим шляхом. – Дякую, але я в Березів. -Щасливої дороги”.

Протестуючі налаштовані стояти – до переможного. Дмитро бере участь в акції з першого дня. На одній нозі і з милицями – чоловік щодня виходить на дорогу.

“Важко, важко, але ми будемо стояти до кінця. І не збираємося відступати”, – відзначає Дмитро Малкович, учасник акції протесту..

“Ми простий народ, нас просто відрізали – зробили цю дорогу на Буковель, яка потрібна, і все! А ця дорога, ці десять сіл – відрізані повністю! Вони так, ніби їх не існувало, ніхто нас не бачить”, – заявив Микола, учасник акції протесту.

В поліції за фактом блокування доріг відкрили щодо селян кримінальне провадження.

Нагадаємо, селяни таки розблокували дорогу у Делятині, яку перекривали 11 днів.