DSC_9278

В рамках події під адміністративною будівлею на Грушевського розмістили намети, у яких продають наїдки, хенд-мейд вироби, одяг та сувеніри. Про це пишуть Версії з посиланням на ГК.

Посадовці кажуть, влаштували фестиваль під “білим домом” для того, щоб не перетворювати центр міста на базар.

“Вирішили облаштувати під адмінбудівлею, адже цьогорічний фестиваль до Дня міста об’ємніший і потребує більшої кількості площ у вільній частині міста. Щоб розвантажити центральну частину сконцентрували торгівлю в одному місці на площі біля білого будинку. Адже на фестивалі до Івано-Франківська  приїжджають з усієї країни. Для того, щоб в центрі зменшити кількість торгівлі, мабуть, і надалі будемо сконцентровувати її тільки там. Торгівля цього року буде біля Бастіону, по вулиці Нозовій та поряд з адмінбудівлею”, – розповів заступник міського голови Богдан Білик.

Задля проведення фестивалів міська рада закупила 120 однакових наметів та 36 будиночків, втім Богдан Білик ділиться, цього недостатньо. Відтак мають намір купити ще наметів.

На запитання, чи задоволений посадовець організацією свята, Богдан Білик відповів: “Є промахи в торгівлі. Десь витягують спиртне з-під столу”.

Натомість додає, на площі перед адмінбудівлею продаж легких спиртних напоїв дозволений.

DSC_9279

DSC_9280

DSC_9281

DSC_9282

DSC_9283

DSC_9284