Результат пошуку зображень за запитом "дуобус"

фото ілюстративне

Про це стало відомо під час звіту міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа про роботу у сфері транспорту.

“Коли ми в кінці 2014 року зайшли в міську раду, ми зробили опитування, що турбує мешканців міста Івано-Франківська. В п’ятірку проблем потрапив якісний, комфортний транспорт. Тому ми почали над цим працювати і думати, як ми можемо змінити цю ситуацію. Зрозуміло, що одночасно все змінити неможливо. Тому наше завдання – це місто комфортного транспорту”, – розпочав звіт міський голова.

Він заявив, що в Івано-Франківську функціонує 7 тролейбусних маршрутів. Також місто придбало 19 вживаних спарених тролейбусів та 29 нових, пишуть Версії.

“Чому вживані тролейбуси? Вони набагато дешевші, ніж нові і в наших умовах вони показують себе непогано. Думаю, що вони прослужать не менше 10 років для перевезення пасажирів”, – пояснив очільник Франківська.

Також місто підписало Угоду з ЄБРР на закупівлю нових тролейбусів та будівництво лінії.

“Ми не забуваємо, що ми хочемо зробити лінію і ми над цим працюємо. Зараз на етапі погодження будівництво тролейбусної лінії “Північний Бульвар – АС-3″. У нас є мрія від Сільпо до Пасічної, Новгородську захопити, тобто таким чином забезпечити тролейбусним рухом Пасічну і мікрорайон Сільпо. Це амбітний план. Ми дещо відмовилися від іншого проекту. Ми хотіли по Петлюри будувати лінію. Але хлопці мене переконали, що краще нам купити шість електробусів. А ще є новіша ідея – дуобуси. Якщо ми це зробимо – ми будемо перше місто в Україні, яке реалізує цей проект. Принцип роботи дуобусів такий: там, де є тролейбусні лінії – вони їздять, як тролейбуси, а там, де нема – роги опускаються і він їде, як автобус”, – додав мер.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!