Результат пошуку зображень за запитом "фестиваль французька весна 2017"

Посольство Франції в Україні, Французький інститут в Україні, за підтримки БФ «Україна Інкогніта» та чисельних урядових і неурядових інституцій України запрошують вкотре зануритись у розмаїття французького мистецтва, а також оцінити результати франко-українського співробітництва і надихнутися на нові звершення, Вперше Івано-Франківськ приєднався до проведення фестивалю «Французька весна в Україні», який уже в 14 раз проводиться та щоразу розширює свою географію.

Організатори запрошують усіх бажаючих відвідати відкриття фестивалю, яке відбудеться 21 квітня у холі театру кіно «Люм’єр» о 17 годині та переглянути в цей день французьку стрічку Кейтель Куілівье «Сюзанн». В рамках програми відбудуться і наступні покази: 21.04 «Сюзанн», 22.04 «Безтямний П’єро», 23.04 «Сезар і Розалі», 24.04 «Час одкровень», 25.04 «Літня казка» Також в рамках фестивалю відбудуться «Довгі ночі короткого метра», які стають дедалі популярнішими та невпинно набирають обертів. Концепція проста – глядачам пропонується 6-7 годин, щоб насолодитися підбіркою найкращих французьких короткометражних фільмів, поки на вулиці ніч. Особливий акцент програма робить на стрічках, які побачили світ нещодавно.

Більшість фільмів з «Ночей» були представлені публіці на міжнародних кінофестивалях у Каннах, Клермон-Феррані, Нью-Йорку та Торонто. Фантастичні драми, комедії, анімаційні фільми – кожен знайде щось до душі. Ще однією подією стане виступ відомого французького тріо Гійома Лопеза у Панорама Паб 22 квітня о 20.00