Справа бронежилетів: суд відмовився відстороняти двох посадовців ...

14 квітня за 11 мільйонів гривень продали з аукціону будинок на вул. Гординського, 10 в Івано-Франківську, який є пам’яткою архітектури місцевого значення. Придбала будівлю фірма “Благо інвест сервіс”, яка будує об’єкти під брендом Blago developer. Покупець зобов’язується виконувати норми чинного законодавства України у галузі охорони пам’яток культурної спадщини стосовно об’єкта приватизації. Зокрема, його зобов’яжуть зберегти фасад будівлі, пишуть Версії.

“Ми в пошуках коштів. Коштів, які ми можемо акумулювати, зважаючи на кризу. Тому ми прийняли рішення нежитлові приміщення, які не використовуються міською громадою, максимально виставляти на аукціон по системі Прозоро. Є хороша новина – будівлю на вул. Гординського, 10 ми продали за 13 мільйонів 200 тисяч гривень. 11 мільйонів гривень, за виключенням податків, надійде в міський бюджет”, – заявив Руслан Марцінків.

Він додав, що це не єдиний об’єкт, який місто має намір продати.

“Паралельно ще близько 20 приміщень, які є комерційно привабливі, ми виставили на аукціон, щоб залучити додаткові кошти в такий непростий час. А також близько 10 земельних ділянок виставили на аукціон, відкритий по системі Прозоро. Хочемо розуміння громади, що в такий непростий час ми повинні залучати кошти”, – відзначив мер.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!