Причина цьому – бажання привернути увагу та допомогти важкохворій доньці своєї сусідки, повідомляють Версії з посиланням на ОДТРК “Карпати”.

“Люди, які допомагають – дають нам надію, а здатися я встигну завжди”, – каже Анастасія Дяченко, мама дівчинки

Її дочці поставили діагноз: судомний синдром, часті міоклонічні судоми, синдром рухових розладів, часткова атрофія дисків зорових нервів обох очей.

У сім’ї, окрім Вікторії, ще двоє дітей. Деякі місцеві політики та депутати обіцяли допомогти, однак поки що родина Дяченків не отримала від них ані копійки. Отож, допомогти взялась Катерина Масник.

 “Мені вночі подзвонила ридаюча дівчина, яка зазвичай поводиться як залізна леді. Вона вихована, грамотна, хороша багатодітна мама. Я почула в телефоні крик.. відчайдушний крик від людини, яка протягом багатьох років ніколи нічого не просила. Я усвідомила, що біда серйозна. Вислухавши її, я зрозуміла, що в неї хвора дитина і вся проблема в грошах”, – зазначила Катерина Масник у коментарі ОДТРК “Карпати”.

Активістка запевняє, що облитися холодною водою було обдуманим вчинком:

“Колись я займалась за системою оздоровлення Порфирія Іванова. Це був чоловік, який лікував добрим словом і холодною водою. Тому у моєму вчинку все логічно. Я хочу звернути увагу, що є проблема зі здоров’ям, і своїм здоров’ям я хочу поділитись зі всіма, а також поділитись зі всіма інформацією”.

Розрахунковий рахунок ПриватБанк: 5168755625566100 (мама Анастасія Дяченко)
Контактна особа Оля Луцик (рідна сестра мами) +38 066 819 78 32