grivni-groshi

Вартість рентгенсистеми — 19 мільйонів 937 тисяч гривень з ПДВ. Як зазначено у “Віснику державних закупівель” договір було укладено 14 грудня 2015 року. Медобладнання придбали за кошти з місцевого бюджету, пишуть Версії з посиланням на Бліц-інфо.

Участь у тендері взяли чотири фірми: ТОВ «Алконт-Сервіс», ТОВ «Медгарант», ТОВ «СТД СТАНДАРТ» та «Медичний  Комплекс-МК».

Найнижчу ціну запропонувала фірма “СТД Стандарт” — 16 мільйонів 800 тисяч гривень з ПДВ. Та цю пропозицію було відхилено “відповідно до ч. 1 ст. 29 Закону України «Про здійснення державних закупівель» через невідповідність умовам документації конкурсних торгів”.  Таким чином найнижчою пропозицією виявилась ціна від “Медгарант” — 19 мільйонів 937 тисяч гривень з ПДВ. Тож саме вона й здобула перемогу у тендері, “обігнавши” «Медичний  Комплекс-МК», ціна якої була на 53 тисячі більша. Найвищу ж ціну на цих торгах запропопонувала «Алконт-Сервіс» — 20 мільйонів 498 тисяч гривень з ПДВ

За інформацією ЗМІ, київська фірма “Медгарант” належить Олександру Островському.Підписантом вказана Яна Островська. В інтернеті оприлюднювалася інформація, що “Медгарант” входить в сферу впливу народного депутата Тетяни Бахтеєвої (раніше від Партії регіонів, нині від Опозиційного блоку). В той же час, донька Бахтеєвої, Ірина Валітова,раніше була партнером Яни Островської по фірмі “Медпрогрес”

Окрім цього, переможець торгів має й інші темні плями на своїй репутації. Зокрема, “Медгарант” згадується у кримінальній справі 2011 року щодо закупівлі медобладнання для Калуської лікарні. Також у липні 2014 року прокуратура Вінницької області відкрила кримінальну справу за фактом порушення при здійсненні державних закупівель за участі ТОВ “Медгарант”.