groshi_bagato

Приватне підприємство «Невікол» звернувся до господарського суду Івано-Франківської області з позовом, в якому просить суд стягнути з департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації 260 337,20 гривень.

У вересні 2011 року між ПП «Невікол» та управлінням ЖКГ Івано-Франківської ОДА, правонаступником якого є Департамент будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, був укладений договір на виконання капітального ремонту будинку по вул. Б. Хмельницького, 3 в м. Коломия.

Договірна ціна робіт за кошторисом становила 882 214 гривень. Договором обумовлено, що фінансування робіт  здійснюється за рахунок коштів державного бюджету у розмірі 735 175 гривень, а також з інших джерел у  сумі 147 039 гривень. Ціна цього Договору може бути зменшена залежно від реального фінансування видатків

Суд встановив, що підрядник виконав робіт на загальну суму 730 409,1 гривень. З цієї суми замовник заплатив йому 470 071,9 гривень та заборгував 260 337,2 гривень.

Представник відповідача в судові засідання жодного разу не з’явився, про причини неявки суду не повідомив, будь-яких заперечень в спростування заявлених позовних вимог суду не подав. Розглянувши матеріали справи, суд вважає позов таким, що підлягає задоволенню в повному обсязі.

У тендері на ремонт будинку по вул. Б. Хмельницького, 3 в Коломиї взяли участь два учасники – ПП «Сем-Плюс» та ПП «Невікол». Статутний фонд обох підприємств становить по 1000 гривень

У звіті про результати проведення процедури відкритих торгів йдеться про те, що один учасник торгів подав конкурсні пропозиції 11 серпня 2011 року о 9.57 год., інший – о 9.58. Пропозиції конкурсних торгів відкрили того ж дня о 14.00 год.

У Коломиї, за адресою Б.Хмельницького, 3 знаходиться Центр обслуговування платників Коломийської ОДПІ.