“Вчора, як то кажуть на кінець познайомився із представниками новітньої поліції. Враження отримав «незабутні», та на власній шкірі випробував всю професійність і коректність полісменів.
В першу чергу мене здивував той факт, що полісмени не змогли пояснити конкретну причину зупинки транспортного засобу. Події розвивались досить сумбурно, так як після перевірки документів поліцейський запідозрив мене у вживання алкоголю, однак на мою готовність пройти алкотест- зробив «професійний висновок» , що це можливо різкий запах парфумів. На цьому мої поневіряння не закінчились бо «коп» вирішив перевірити мій автомобіль на вміст наркотиків та зброї і запропонував мені надати для огляду багажник та бардачок автомобіля. На мої слова,що я являюсь журналістом та маю право на носіння травматичної зброї взагалі завів мене у «штопор», так як наказав показати її йому. Безумовно я розсміявся та повідомив, що мати право та носити це є різні речі. Полісмени виявились дуже наполегливими та змусили мене представити автомобіль до огляду. Після проведеного огляду автомобіля, не вибачившись «стражі патруля» гонорово повернули документи та поїхали шукати наступну жертву.
Зрозуміло, що дану ситуацію я не збираюся залишати поза увагою та скерував звернення до пана Д.Міхальця.
Стосовно моїх вражень, то вони безумовно гнітючі, так як новітні полісмени стають на «старі граблі» і задля досягнення якоїсь незрозумілої мети ідуть на порушення прав людей, що є недопустимим у правовій європейській державі”, – повідомив Віталій Чорненький.

Про це пишуть Версії.