Зйомка: Наталя Каблюк, Роман Капустинський (8NeboStudio ) Ідея: Олексій Ярош.

Режисура: група Мольфа Актриса: Єва Новаківська

Монтаж та постпродакшн: Salut Studio

Велика подяка за допомогу у створенні пісні та аранжуванні: Alex J Kramer (Na Hati Records studios) Гурському Володимиру Роману Калину (Roman Kalyn Music Records) Ірині Батюк (продюсерський центр Starteam)

Особлива подяка: Ілоні Сівак за ЄВУ )))

Нагадаємо, що не всі вони мають музичну освіту, але всі вони творять якісно та щиро. Різні за віком та історіями вони збираються у студіях чи гаражах, аби разом писати щось нове і розповісти через музику про власні емоції чи думки. Вони часто джемлять – імпровізують у музиці, відчуваючи один ритм.

Не всі знають, що Івано-Франківськ – дуже музичне місто. Новий спецпроект рубрики «Вподобано» доведе, що ви чули далеко не всіх. Тут будуть відомі і не дуже гурти та сольні проекти.

Франківський рок-гурт «Мольфа» не так давно став на шлях, який їх впевнено веде до успіху. Вони знають напевне, що головне – це ніколи не опускати руки і мати чітку мету. Головне для групи – постійно творити і насолоджуватись тим, що робиш, постійно шукати і не боятись експериментів. Але залишатися собою.

Олексій Ярош – вокал
Володимир Ластовецький – гітара
Тарас Дубковецький – бас-гітара
Андрій Швидченко – гітара
Євген Пона – ударні

Голос, який впізнають з перших нот.

У 2012 році екс-фронтмен гурту «Карна» Олексій Ярош та eкс-гітарист гурту «Так треба» Володимир Ластовецький (Ластік) створили новий проект – «Мольфа». Олексій в той час повернувся до Івано-Франківська з новими ідеями та прагненням створити щось нове та цікаве. Він знав, що саме в цьому місті знайде тих, хто зможе втілити його задуми та допомогти змінитися самому після столиці.

Володимир згадує: «Ми довго думали над стилем, в якому писали пісні. Але склалося так, що Мольфа – це пошук, мікс різних стилів рок-музики. Важко це назвати також класичним альтернативним роком. Мольфа для кожного слухача – це щось своє, особливе, зачароване. Вокал Олексія є настільки індивідуальним і неповторним, що його важко підробити чи повторити, цей голос впізнають з перших нот».

З підбором музикантів для групи проблем не було. До хлопців одразу приєднався колишній учасник гурту «Так Треба», драмер Євген та басист гурту «Рура» Тарас. А минулого року гурт вирішив розширити гітарне звучання та запросив гітариста Андрія, для якого «Мольфа» – це перший музичний проект, пишуть Версії з посиланням на  Репортер.