В Управлінні СБУ в Івано-Франківській області відбулося зібрання за участі голів обласної державної адміністрації, обласної ради, заступника міського голови, керівників правоохоронних та контролюючих органів, суду. Про це пишуть Версії з посиланням на  Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області.

Світлина від Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області.

Звертаючись до колективу та гостей, начальник управління Петро Дідух зазначив: «Агресія Росії на сході та намагання підірвати ситуацію зсередини ставлять перед нами складні завдання, які вимагають повної мобілізації, самовіддачі та відповідальності».

З 2014 року співробітники управління СБУ в Івано-Франківській області беруть участь у антитерористичній операції, багато з них нагороджені відомчими нагородами за конкретні досягнуті результати роботи як в області, так і в районі АТО.

Світлина від Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області.

Високою державною нагородою – орденом «За мужність» ІІІ ступеню нагороджений співробітник Управління, який виконуючи завдання в складі мобільної групи в районі АТО, отримав тяжке поранення.

Світлина від Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області.

За 2016 рік зведена група Управління затримала одинадцятьох інформаторів терористів, шістьох бойовиків, чотирьох організаторів антиконституційного референдуму. Вилучено сотні одиниць зброї та вибухових пристроїв. Групою управління в районі АТО затримано бойовика з угруповання, яке збило український транспортний «АН-26» та передало в Росію захопленого в заручники українського пілота.

Відділом контррозвідки зафіксовано не одну спробу схилити мешканців області до співпраці з агресором та незаконними збройними формуваннями «ЛНР/ДНР».

З найбільш резонансних справ у сфері протидії корупції за минулий рік можна назвати затримання «на гарячому», під час одержання хабара першого заступника голови однієї з районних державних адміністрацій; директора Прикарпатського юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія» за вирішення питання про допуск студентів до складання екзаменаційної сесії; військового комісара Коломийського ОМВК та виконуючого обов’язки заступника військового комісара Богородчанського РВК, які отримали неправомірну вигоду за вирішення питань з непризовом на строкову службу; начальника оперативно-пошукового відділу в Івано-Франківській області територіального Управління Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України та його заступника, які «кришували» та брали безпосередню участь у діяльності злочинної групи у сфері міжнародного наркобізнесу; начальника регіонального відділення Фонду держмайна України в Івано-Франківській області; начальника одного з райвідділів ДСНС в області, який запровадив корупційну схему вимагання хабарів за сприяння у кадрових призначеннях.

У 2016 році управлінням припинено діяльність трьох організованих злочинних груп у сфері наркобізнесу, у рамках яких затримано та повідомлено про підозру 18 особам. Вилучено 40 тисяч наркотичних таблеток, припинено діяльність трьох нарколабораторій.

Є добрі результати у сфері захисту економіки держави, протидії поширенню так званого прихованого федералізму, протидії незаконному обігу зброї, кіберзлочинності, захисту державної таємниці.

За відкритими обласним управлінням кримінальними провадженнями в минулому році засуджено 27 осіб.

За досягнуті результати в службовій діяльності співробітників управління було відзначено нагородами обласної та міської влади.

Вітаючи колектив управління зі святом, представники міста та області подякували співробітникам спецслужби за співпрацю і службу із захисту безпеки держави та висловили сподівання, що патріотизм і досвід допоможуть співробітникам спецслужби і надалі робити свій внесок у перемогу заради найшвидшого досягнення миру в Україні.