Результат пошуку зображень за запитом "Франківськ білий дім"

24 квітня відбулося відкрите громадське обговорення проекту регуляторного акту – рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016р. №335-9 «Про внесення змін до рішення міської ради від 27.01.2011р. №22-V», пишуть Версії.

Раніше Ксенія Ляпіна, голова Державної регуляторної служби України, надіслала до виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради пропозиції щодо удосконалення регуляторного акту, щоб привести його у відповідність до вимог діючого законодавства України.

В ДРСУ відмітили, що була проведена неналежна підготовка регуляторного впливу, зокрема відсутня необхідна інформація та розрахунки, а також розробниками не доведена відповідність проекту рішення принципів збалансованості та ефективності.

Розробники внесли необхідні зміни до проекту рішення та відмітили, що всі правки є суто технічними, і не вплинуть на регулювання паркування в місті. Однак присутній на обговоренні громадський активіст Сергій Чирва відмітив, що в грудні минулого року на сесії вже вносили зміни до проекту рішення від 27.01.2011р. №22-V. Тепер же знову вносять «зміни до змін».

«Наша влада працює неефективно. Спочатку прийняли рішення, потім в 2016 році 20 пунктів викинули або переробили. Тепер знову додивилися, і знову викинули», – зауважив Сергій Чирва.

Тому в протокол засідання записали одразу дві пропозиції. По-перше, на майбутнє всі зміни до регуляторних актів подавати у вигляді порівняльної таблиці. А по друге, оприлюднити список розробників, які допустили помилки.