http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2016/07/13647178_830596380405246_214308026_o.jpg

”На останній сесії міська рада прийняла три спірні рішення. Перше, що нас обурило, це незаконне рішення про розробку детального плану території та зведення 33 багатоквартирних будинків”, – каже голова міської Асоціації учасників АТО Василь Андріїв.

За словами активістів, рішення було незаконним, оскільки не відбувалося громадських слухань, а голосування відбулось всупереч думки громади, Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

”Нас турбує це питання, бо ми розцінюємо його десь як прояв диктатури. Ми розуміємо, якщо зараз дозволяємо ”протягувати” такі рішення, то це призведе до свавілля і безвладдя”, – каже Андріїв.

Також активісти незгодні із виділенням земельної ділянки в мікрорайоні Пасічна фірмі ”Екстім”.

”Ми говорили меру про те, що треба поділити ту ділянку на дві частини. Першу для добудови квартир, для людей, які вклали свої кошти. Другу частину віддати для соціальних потреб – побудови житла для міської Асоціації бійців АТО. Я не розумію, як можна виділяти землю фірмі-банкруту”, – заявив активіст.

Також активісти розкритикували створення ”Муніципальної варти”. Структуру учасники АТО розцінюють, як військове формування мера.

”Янукович мав свій ”Беркут”. Марцінків створює свою ”Муніципальну варту”. Можливо краще, щоб ці чоловіки пішли на фронт? Чому в місті, де діє патрульна поліція, де є багато добрих ініціатив, треба створювати ще одну охоронну структуру”, – каже активістка Наталія Сербин.

Навколо вимоги скасувати рішення міської ради об’єдналися кілька громадських організацій міста, Асоціація бійців АТО, ”Самооборона”, цивільний корпус ”Азову” та мешканці мікрорайону в межах вулиці Макогона.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2016/07/13662628_830596377071913_447470856_o.jpg

Відтак активісти вимагають від мера ветувати рішення. В разі, якщо вимогу міський голова не виконає, то ініціативна група має намір скликати позачергову сесію міської ради, щоб скасувати три рішення.

 Після прес-конференції активісти зібралися ”в гості” до мера зі своїми вимогами. Окрім того звернулися в прокуратуру, СБУ  і готують звернення до депутатів Верховної Ради.

”Ми готуємо протесний рух проти свавілля міської влади”, – заявив Андріїв.