Цілих три насичених дні на свіжому гірському повітрі, котрі надовго закарбувалися у пам’яті учасників. Кожен з них мав змогу проявити себе, показати, чого навчився під час зустрічей Школи. Зокрема у програму входило: самостійно скласти велику гру (квест); підготувати катехизацію та сценку на тему “Євангелисти”; розробити розклад дня для табору. Слухачі Школи були поділені на три команди, кожна з якої блискуче справилася зі своїми завданнями, пишуть Версії з посиланням на сайт Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Духівником зустрічі був о. Софрон Зелінський, ВС, котрий у своїй проповіді під час Літургії заохочував молодь до аніматорства на прикладі Закхея – “Ми підобно як Закхей зустрінемося з багатьма перешкодами, проте вони є виключно для того, щоб їх перемогти і йти далі, тому молимося, щоб здолати ці труднощі, а також допомогти в цьому дітям.”

Особливої атмосфери зустрічі у Підлютому надала вечірня ватра, під супроводом гітари. Хлопці та дівчата перед від`їздом додому ділився враженнями про проведені дні. Відгуки були лише позитивні, про це свідчили не лише, безпосередньо коментарі, а й блиск та запал в очах кожного з присутніх. “Тепер молимося за дітей та наші майбутні табори, котрі вже чекають нас цього літа” – підсумував бр. Богдан Сабало, координатор ШХА.