Картинки по запросу міська асоціація ато франківськ

Про це заявив голова Громадської спілки “Івано-Франківська міська Асоціація учасників АТО” Василь Андріїв.

“Заява Асоціації учасників АТО, щодо останніх тривожних подій в Україні.

Події, що мали місце 9 травня 2017 року в різних містах держави, вкотре підтвердили, що російський агресор ні на мить не припиняє свою руйнівну гібридну діяльність не лише на фронті, але й в середині Держави.

Провокативні символи комунізму, гасла, скандування загрожують устрою нашої держави, розпалюють ворожнечу та розколюють суспільство. Найкривавіші події сталися у Дніпрі, де “тітушки” побили учасників АТО з допомогою та за сприяння правоохоронних органів.

В Україні триває війна, яку спровокувала та спонсорує Росія та певна група колаборантів. Ціна цієї війни – це тисячі загиблих військовослужбовців та добровольців, тисячі поранених та скалічених, сотні тисяч розбитих сімей та мільйони переселенців.

Враховуючи сьогоднішній стан в Державі та значну втрату довіри до правоохоронних органів, зберігаємо за собою право самостійно захищати себе і свої сім’ї від калаборантів нашої Держави та створюємо на базі Асоціації учасників АТО групу швидкого реагування по боротьбі та придушенню різноманітних антидержавницьких дій спрямованих проти цілісності та Незалежності України”, йдеться на сторінці Міської Асоціації учасників АТО.