Найочікуваніший момент для батьків майбутніх дошкільнят настав – в електронній черзі списки зареєстрованих дітей засвітилися темно- та світло-зеленим кольором, пишуть Версії.

Це означає, що дитина проходить за рахунок загальних або резервних місць. Ті ж, чиї прізвища досі засвічені рожевим – досі очікують вільних місць.

Загальний міський електронний реєстр дітей на поступлення до ДНЗ міста впроваджений рішенням Івано-Франківської міської ради від 31 січня 2012 року.

Вже 4 роки поспіль набір дітей до ДНЗ відбувається лише відповідно до цього реєстру. Прийом документів для поступлення дітей у ДНЗ у 2017р. триває з 01 червня 2017р. до 28 серпня 2017р.

До письмової заяви одного з батьків дитини або особи, яка опікує дитину, додається медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дитячий садок, довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, та копія свідоцтва про народження. Оригінал документа також необхідно мати з собою.

Якщо дитина прописана не в Івано-Франківську, бажано надати довідку з місця роботи одного з батьків. У тому випадку, якщо завідувач дитячого садка відмовляє в прийомі дитини в ДНЗ, він зобов’язаний написати письмову відмову і вказати причини такого рішення.

Даний документ згодом може бути використаний в суді, оскільки право на освіту захищається Конституцією України.