http://ye.ua/images/news/_Sproschenci__Hmelnichchini_popovnili_byidzhet_na_ponad_100_milyoniv_griven_1_2014_08_17_03_18_17.jpeg

Івано-Франківськ один з перших затвердив бюджет з видатками на ПТУ, і вони склали на 2016 рік 100 млн. грн., пишуть Версії з посиланням на Фіртка.

Під час робочої зустрічі представники навчальних закладів озвучили свої кошториси та бачення співпраці з міською владою.

Обговорили також шляхи фінансування носіїв, питання зарплатні та преміювання викладацького складу, стипендій та харчування пільгових категорій.

Наразі окреслили загальну картину витрат, аби працівники та студенти не відчували різкого погіршення матеріального становища.

«Цього року держава передала нам на фінансування ПТУ. А це і зарплатні, і стипендії, і харчування пільгових категорій, і утримання майна. При тому розпорядником земель та приміщень залишається Міністерство освіти. Так бути не повинно. Хто фінансує – той і керує. Тому я підніматиму це питання у зверненнях до органів держапарату», – прокоментував ситуацію, що склалася, Руслан Марцінків.