Натомість представники забудовника, відповідаючи на претензії депутата, надали виданню офіційний документ, який свідчить про затвердження поверховості та призначення споруди, – пишуть Версії.

З Містобудівних умов, затверджених директором Департаменту містобудування Івано-Франківська стає зрозумілим, що поруч з Рейкарц Парк-готелем планується здійснити реконструкцію існуючого готельно-відпочинкового комплексу з добудовою. Поверховість споруди, на відміну від сусідніх одинадцятиповерхових висоток, які звели зовсім недавно – 4-7 поверхів. При цьому, «про житло або зведення чергової “свічки” мова не ведеться», – повідомили нам в підрядній організації.

Також, згідно з даними кадастрової карти, цільове призначення земельної ділянки – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

Нагадаємо, за порушення містобудівних умов передбачена відповідальність згідно до Закону України “Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності”, можливі накладення штрафів та навіть притягнення до кримінальної відповідальності.

Також відомо, що згідно Акту перевірки міського Управління ДАБК щодо реконструкції готельно-відпочинкового комплексу з добудовою за адресою вул. Мазепи, 144 датованого 21.01.2017 року: «основні показники об’єкта відповідають вихідним даним».