Коні, сміття, незаконна торгівля: інспекторам з благоустрою розповіли, на що звертати увагу

Про це під час оперативної наради 5 квітня розповів Михайло Смушак – директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою, пишуть Версії з посиланням на Галку.

Інспектори вже кілька днів слідкують за впорядкуванням території міста. Звертають увагу на засмічення території, відсутність решітки, спотикачі, торгівлю у недозволеному місті.

На вулиці Целевича,4, 1, 3, 14, 20 виявлено велика кількість будівельного сміття. Також засмічена вулиця Набережна, особливо біля університету нафти і газу. Прибрати слід біля дамби.

Проблеми є на вулиці Побутовій,7 та біля Дому скорботи. Там систематичне засмічення. Решітки немає на Ребета,8. На Слави Стецько,11а засмічене озеро, також на вулиці відсутні кілька люків.

На переході на вулиці Грушевського є люк, який просів. Робили зауваження тим, хто припаркувався на зеленій зоні.

Перший заступник міського голови Микола Вітенко доручив звернути увагу, на місця, де проводили розкопки – за зиму вони частково просіли. Тож не слід забувати про відеофіксацію, коли йдеться про незаконні розкопки. Це першочергове завдання. Протягом місяця інспектори мають обстежити  тимчасові споруди, дрібно-роздрібну торгівлю з метою очищення міста від діяльності незаконних об’єктів.

Також Вітенко сказав знайти власників коней, які залишають за собою екскременти.

«У Івано-Франківську останнім часом їздять дві карети. Треба виловити їхніх власників, провести профілактичну роботу. Коні не винні, але власники хай відповідають», – прокоментував він.

Поки інспектори проводять роз’яснювальну роботу, а згодом будуть писати протоколи.