Медичні стаціонари продовжують працювати лише з невідкладними випадками через складну коронавірусну ситуацію в місті.

“Станом на сьогоднішній день наші заклади і Центральні міська клінічна лікарня і Перша міська клінічна лікарня надають і надалі ургентну медичну допомогу. Тобто, вони не мають “повністю відкриті двері”, у них не розгорнута планова госпіталізація саме через складну ситуацію щодо коронавірусної інфекції. Сьогодні ми говоримо лише про ургентну госпіталізацію пацієнтів з важкими станами життєвих показань до цих двох стаціонарів”, – розповіла начальниця управління охорони здоров’я Марія Бойко.

З 1 червня в Івано-Франківську відновили в звичному режимі роботу стоматполіклініки. Працюють також і лабораторії. Амбулаторії та поліклініки приймають пацієнтів, проте, крім масових консультацій, пишуть Версії.

“Амбулаторно-поліклінічна служба від сьогоднішнього дня почала працювати в межах адаптивного карантину. Тобто, практично в тому режимі, як вона працювала до карантину. Крім масових профілактичних медичних оглядів, масових консультацій. Для того, щоб зменшити можливість контакту між людьми в коридорах поліклінік, щоб не викликати різкого спалаху. За тиждень проведено практично в межах шести тисяч прийомів пацієнтів із симптомами подібними до коронавірусу. Всього оглянуто майже 7,5 тисяч пацієнтів дорослих і практично 10 тисяч дітей. Скеровано на госпіталізацію в межах тижня в межах 50-80 людей. Працює генеалогічна і лабораторна служби. Стоматологія з 1 червня працює в повному обсязі”, – додала Марія Бойко.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!