Таку акцію проводять вже не вперше. Попереднього разу до громадськості не прислухалися. Відтак, люди вкотре просять керівництво СБУ, щоб у місті нарешті припинили протистояння між силовими структурами і представними деяких громадських організацій і нарешті почали працювати на забезпечення спокою і правопорядку.

 

“Мами хочуть, щоб в місті настав спокій, гармонія. Щоб наше місто було європейським, щоб під державними установами не горіли шини, щоб все ж таки настав мир, спокій і порядок. Раншіе ми вже проводили акцію за мир і спокій, але до нас не дослухалися. Ми вирішили ще раз показати свою позицію”, – зазначила голова ГО “Мами Прикарпаття” Мар’яна Вершиніна.

 

За об’єднання усіх громадських активістів міста виступили представники ГО “Відродження села”. Кажуть, що усі разом мають працювати для загального блага міста та країни і зараз не варто гратися у амбіці. А тим, хто цього не розуміє, радять відправлятися у східні області України і там допомагати українським воякам, а не сіяти розбрат в Івано-Франківську.

 

“Просимо керівництво СБУ навести порядок у нашому місті, країні. Наша організація бореться з корупцією уже давно, але ми не сідаємо в палатки, не палимо шини, вогні, ми боремося тому, що це наш громадянський обов’язок, – говорить голова громадської організації Галина Дебенко. – В мене крик душі. Я прийшла, щоб висловити свою думку, щоб в нас у державі був порядок. А ті хлопчики, які хочуть розмахувати автоматами, хай беруть автомат в руки і їдуть на Схід допомагати”.

 

До громадськості вийшов керівник обласного СБУ Микола Найдич. Він запвенив активістів, що його відомство робить усе від них залежне, щоб забезпечувати правопорядок в краї, подякував громаді за активну позицію і закликав до співпраці.