Франківські науковці виступили на конференції в Парижі (ФОТО)

Професор Володимир Лущак і доценти Надія Мосійчук та Марія Байляк взяли участь у 21-ій міжнародній конференції “Оксидативний стрес, редокс-гомеостаз та антиоксиданти”. Захід проходив 20-21 червня в Університеті імені Марі та П’єра Кюрі в Парижі.

Вищезгаданий університет є найбільшим науково-медичним комплексом у Франції, до складу якого входять 180 лабораторій. Загалом у конференції взяли участь понад 200 учасників з 27 країн світу. Науковці франківського вишу були єдиними учасниками, які представляли Україну.

Програма конференції була насиченою і включала пленарні лекції, короткі усні доповіді та постерні сесії. Доповіді учасників були різноплановими та цікавими, інформують на сайті ПНУ.

“Доповідь професора Володимира Лущака була схвально прийнята авдиторією та викликала бурхливе обговорення. Дискусії були продовжені у перервах між доповідями та під час постерної сесії. Також з  постерними доповідями виступили наші науковиці, де представили результати спільного українсько-німецького проекту по дослідженню біохімічних механізмів старіння організму у нормі та за умов періодичного голодування”, – йдеться в повідомленні.

Під час закриття конференції президент конгресу, професор Harry van Goor (Нідерланди) відзначив плідну участь українських дослідників у науковому конгресі.