Результат пошуку зображень за запитом "патрульна поліція"

У соцмережі «ВКонтакті» на сторінці Патрульної поліції Івано-Франківська з’явився гнівний допис від сторінки на ім’я Ярослава М’якущака. В ньому користувач звинуватив патрульних у тому, що вони, виконавши свою роботу, напередодні свят залишили сім’ю «без моєї зарплати».

«ДЯКУЮ ПАНАМ ПОЛІЦІЯНТАМ ЩО СЬОГОДНІ ЗА НЕЗНАЧНЕ ПОРУШЕННЯ В МІСТІ БІЛЯ БІЛОГО ДОМУ ЛИШИЛИ МОЮ СІМ’Ю ПЕРЕД СВЯТАМИ БЕЗ МОЄЇ ЗАРПЛАТИ І ЗАБРАЛО КУПУ ЧАСУ І НЕРВІВ. РЕСПЕКТ МОЛОДЦІ ТАК ТРИМАТИ І ЩОБ ВИ ТАК САМО ПРИНОСИЛИ ДОДОМУ ЗАРПЛАТУ ЯК Я», – написав Ярослав М’якущак.

Допис викликав хвилю обурення серед користувачів соцмержі:

«Певне зарплата в хлопа 171 гривня».

«Якась маленька зарплатня в сільського голови?!»

«Мені одному цікаво що таке – “незначне порушення”. Для когось може і п’янка за кермом бути незначною))»

«Не знаю як люди можуть вибирати в голови сільської ради “отаке” як?? А потім кажуть люди ,що корупція, крадуть і т.д.)) Самі вибираєте представника))) А от цей пішов на голову села і вже корону вбрав)) Порушуєш – платиш, не порушуєш – нічого не платиш все норм))) А ви, депутати, привикли, що ви порушуєте і вам за те нічого немає)»

В прес-службі патрульної поліції повідомили, що ні 28 грудня, ні 29 грудня жодного постанови на ім’я Ярослава М’якущака не виписували. Крім того, за словами речника Миколи Гурака, група «ВКонтакті» не являється офіційною сторінкою патрульної поліції.